14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

chanelka

Světoznámé módní domy každý rok vypouštějí na přehlídková mola modelky v kostýmech šitých na míru modelce světoznámé návrhářky, známé jako Coco Chanel. Žena předběhlá svou dobu, spojená především s feminismem, se svým charismatem a nezlomným charakterem prorazila do světa vysoké módy a zůstala tam až do konce svých dnů. Na druhou stranu kolekce, které vytvořila, spojené s luxusem, elegancí a třídou, jsou inspirací pro další generace vynikajících návrhářů.

Jarní kabát na míru – Chanel

Náš obchod by vám rád nabídl jarní kabáty Chanel , které svým originálním střihem odkazují na tuto skvělou stylovou ikonu. Za svůj název vděčí nejen střihu, ale také specifické látce odrážející ducha Chanel, výjimečně měkké, zajišťující pohodlí dam, které je nosí, ideální ke kabátům, oblekům nebo sakům. Naše výrobky se vyznačují mimořádnou kvalitou odolnosti materiálů, které s námi zůstanou dlouhou dobu, jelikož nepodléhají poškození a procesům stárnutí látek. A v případě takových módních stylů je to nesmírně důležitý prvek, díky kterému jsme módní pro mnoho příštích sezón.

Naplňujeme očekávání našich klientů a vytváříme modely v mnoha velikostech od 36 do 54, protože předpokládáme, že každá žena má právo cítit se krásná ve svém vlastním stylu, který ji odráží sny a charakter.

Množství vzorů a barev

Mezi našimi styly najdete tradiční, extrémně módní houndstooth, oblíbený vzor Coco Chanel v tzv. rybí kost, která si postupem času získává stále více příznivců a těší se velkému uznání. Představujeme dva modely kabátu: Honorata Pepitko na kolena a Judyta Pepitko na kolena. Tento typ kabátu vypadá skvěle s elegantními černými kalhotami a vysokým podpatkem. Styling s ním bude ve všech ohledech působit elegantně, takže bude dobrou volbou na velké akce. Ženám, které mají rády pestrost, doporučujeme kostkovaný kabát, který v davu vynikne svou pozoruhodnou strukturou a krásným vzorem. Jak víte, v této sezóně je kostkovaný vzor nutností v šatníku, takže výběr tohoto modelu jistě nebude módním nešvarem. S klasickým límečkem Judyta Krata v teplých odstínech hnědé nebo delší Honorata Krata v velbloudí barvě bude perfektním návrhem pro jarní stylizace.

Pro tlumenější vkus nabízíme jednobarevné jarní kabáty Chanel od výrazné sytě červené, módních odstínů hořčice, ale i chrpy (Judyta Chaber a Honorata Chaber) až po světlý pudr růžové, jemné vřesy, elegantní velbloudí a klidné šedé. Prostor pro klasickou elegantní černou se našel i v kratší a delší verzi, u modelů Honorata a Agata.

Ve snaze vyhovět tak rozdílnému vkusu jsme vytvořili volné modely županového kabátu s knoflíky nebo bez nich, zavazované širším páskem, sahající nad kolena a kratší ke kolenům s prohlubní v pase nebo bez ní. Zapínají se na knoflíky nebo pohodlné druky, mají ozdoby v podobě knoflíků na rukávech a pohodlné kapsy (u některých modelů na zip). Dámské podzimní kabáty typu róba, např. Elena v odstínu chrpově modré, mají na bocích rozparky, které zvyšují komfort nošení, protože kabát nám nebrání v pohybu, obepínající nohy. Mezi nimi jsou modely bez límce, vhodné pro styling s doplňky v podobě šátků nebo šátků. Pozoruhodné jsou kratší modely s půlkulatým výstřihem a střihem v pase, které se budou skvěle vyjímat na velkolepé jarní svatební oslavě. Kabáty Jowita a Agata budou krásně ladit k elegantním šatům nebo obleku.

Naše jarní kabáty Chanelki - vzor nadčasového stylu a elegance jsou perfektní volbou pro každou ženu. Bez ohledu na výběr, zda to bude pas zapínaný na druky, model jarního kabátu Agata nebo kabát-župan Honorata nebo nadčasová rybí kost Judyta Pepitko, dámy budou vypadat stylově a krásně v každém z nich. Žádný z jarních stylů s naším kabátem nebude nudný, ale získá charakter a v kombinaci s dalšími doplňky dodá sex-appeal, upoutá pozornost.

 

Sizes
Barva
Cena
-
pixel