14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

Platební metody a provize

Platební metody a provize
Na dobírku (platba u kurýra)
Za objednávku zaplatíte kurýrovi při doručení.
Kreditní karta
Přijímáme karty Visa a Mastercard. V případě vrácení bude částka převedena zpět na účet Vaší kreditní karty. Údaje o Vaší kreditní kartě jsou přenášeny pomocí šifrování SSL. Díky tomuto vysokému bezpečnostnímu standardu je nákup v našem obchodě s platební kartou vždy bezpečný. Obsluhu kreditních karet zajišťuje PayU
Platba předem na bankovní účet
Zboží je expedováno po připsání peněz na náš bankovní účet. Na požádání vystavíme proforma faktury. Doba připsání peněz na náš účet je obvykle 24 hodin od převodního příkazu, počítají se pouze pracovní dny, pokud není převod proveden z banky, kde máme účet, pak jsou peníze u nás do 5-10 minut.
Údaje o bankovním převodu:
Marcelini
Adresa: Dębowa Boczna 2 34-116 Spytkowice
Naše banka: Pekao SA
Číslo bankovního účtu: 76 1240 4197 1111 0010 8496 4220
Elektronická platba před vyzvednutím objednaného zboží (platba předem).
Platba prostřednictvím online platební služby Payu. Tato webová stránka umožňuje provádět platby kreditní kartou nebo rychlým internetovým převodem. Výběrem této možnosti platby budete automaticky přesměrováni do systému payu.pl. Při platbě online převodem se po výběru banky přihlaste pomocí přístupových údajů do online bankovnictví a potvrďte platbu.
Kreditní kartou můžete platit v systémech VISA a MASTER CARD. Abyste mohli provést platbu kreditní kartou, musíte zadat požadované údaje o kartě a držiteli karty a transakci autorizovat pomocí CVV nebo CVC kódu.

pixel