14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

na knoflíky

Výběr jarního kabátu není jednoduchý. Stojí za to zvážit typ uzavření kabátu. Klasické kabáty se zapínají na knoflíky, ale mezi zapínáním na knoflíky je alespoň pár řešení. Tradiční knoflíky jsou z hlediska módních trendů univerzální, dvouřadé zase poutají pozornost a jsou příležitostí ke zpestření střihu. Kromě toho je na trhu stále více modelů kabátů s kombinací dvou zapínání, např. zipů a knoflíků. Navzdory letům jsou tlačítka stále oblíbená díky své funkčnosti. Kabáty s knoflíky nosí ženy i muži.
Jsou velmi oblíbené mezi něžným pohlavím, bez ohledu na věk dam. Jsou oblíbené mezi mladými lidmi i mezi zralými ženami, které oceňují klasiku, eleganci a pohodlí při nošení. Knoflíky se používají v delších i kratších kabátech. Stále častěji se u límečků používají knoflíky, takže je můžete nosit zapnuté i rozepnuté. Tato možnost umožňuje nosit jeden kabát mnoha způsoby. Knoflíky mohou také zvýraznit pas u kabátu, což je patrné zejména u rozevlátých kabátů střižených pod poprsím. Nechybí knoflíky u oversize kabátů, pelerín, které se většinou zapínají na jeden nebo dva knoflíky.

Potahy knoflíků

V této kategorii představujeme kabáty na knoflíky ve velmi široké škále stylů, materiálů, barev a velikostí. Snadno najdete kabát i pro ty nejnáročnější potřeby. Kabáty s knoflíky mohou být zajímavým svrchním oděvem. Na rozdíl od zdání vás možná překvapí jejich rozmanitost. K dostání jsou kabáty s dvouřadými knoflíky, s krytými knoflíky v légo nebo klasické knoflíkové zapínání. Převlékáním knoflíků na kabátu lze kabát úplně změnit. kabáty s knoflíky potažené materiálem, ze kterého je kabát vyroben, vypadají elegantně, ale neméně elegantní jsou i kovové ozdobné knoflíky. Zejména kabáty ve vojenském stylu mají úpravu s kovovými knoflíky. Stojí za připomenutí, že knoflíky u kabátu neslouží pouze k zapínání, protože mnoho modelů má knoflíky na náramenících, na poutkách kapes atd.
V posledních sezónách kabáty na knoflíky jsou velmi módní, mnohem méně obvyklé Kabáty s překrytým knoflíkem jsou spíše minimalistickou formou. Naše nabídka zahrnuje jak kabáty s knoflíky , tak i bez. Mezi top produkty patří kabáty s dvouřadým zapínáním na knoflíky. Praktickou stránkou kabátu s knoflíky je, že můžete snadno nahradit ztracený, zlomený knoflík, můžete knoflíky vyměnit a přesunout je, když přibíráte na váze nebo jinak.


Při prezentaci fotografií kabátů věnujeme pozornost knoflíkům, které jsou klíčovou ozdobou produktu a ovlivňují i ​​styl kabátu. Jak je kabát na modelu uspořádán, může záviset na rozložení a typu knoflíků. I když se nám může zdát, že se daný model od jiného neliší, skutečnými rozdíly mohou být knoflíky, jejich uspořádání, počet, velikost atd. V tomto ohledu je výběr kabátu oříšek. Díky popisům kabátů bude snazší sladit kabát k vaší postavě a další.

Sizes
Barva
Cena
-
pixel