14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

na snapech

Jarní kabát s druky

Horké, slunečné dny jsou zapomenuty. Přišlo jaro, takže rozmarná aura, na kterou byste měli být náležitě připraveni. A co víc, svrchní oděvy jsou nejdůležitějším prvkem našeho jarního šatníku. Má zaručit ochranu před nepříjemným chladem a větrem a také skvěle vypadat. Jarní kabát na druky se stal ideální volbou a hitem poslední doby. Pojďme se na něj podívat blíže. Zvědavý? Začněme!

Jarní kabát s druky - univerzální řešení pro mnoho stylů

Množství sortimentu dostupného na trhu nutí mnohé z nás přemýšlet o výběru správného typu svrchního oblečení na jaro. Nejrůznější prošívané bundy, ramones a parky však jarním kabátům s druky neladí. Jsou neuvěřitelně klasické a především univerzální. Kabát klasického střihu se zapínáním na druky můžeme obléci jak do každodenního ležérního stylu, tak do formálního, elegantního, slavnostního a dokonce i sportovního oblečení. Na obálkách časopisů můžeme často vidět známé osobnosti, které nosí tenisky a jarní kabátek s podřimováním. Možná právě v tom spočívá popularita těchto modelů?

Zdřímnutí

Co přesně jsou snapy a proč jsou tak rozpoznávány? Jde o typ spony, která nahrazuje standardní a klasický knoflík. Opaření se skládá ze dvou částí, vnější (nasazená na horní část jarního kabátu) a vnitřní (na zadní části kabátu). Ozdobnou, viditelnou částí je vnější část, připevněná k plášti ozdobným trubkovým nýtem. Proč jsou druky lepší alternativou ke standardnímu tlačítku? Za prvé, jejich použití je mnohem jednodušší a rychlejší. Za druhé, knoflík se často uvolňuje přišitý obyčejnou nití. Vložka je velmi odolná a je prakticky nemožné ji sejmout. Zatřetí, druky jsou v různých tvarech a barvách, díky čemuž představují příznivější design než standardní, běžná, obyčejná tlačítka.

Vyberte si jarní kabát s patentkami, který dokonale ladí s vaším stylem.

Jarní kabátek s druky dotváří celý outfit. Jde o jakousi „tečku nad a“, bez které by náš outfit neměl výrazný charakter. V kombinaci s obuví a kabelkou vytvoří krásný set, který bude vypadat skvěle v jarní družině.

Výběr jarních kabátů s nožičkami je tak obrovský, že jistě vyhoví individuálním požadavkům a preferencím každé ženy. A co víc, bez ohledu na tvar postavy, kterou máme, budeme v kabátu vypadat velmi atraktivně. Škála dostupných velikostí je velmi široká - jarní kabát se zapínáním na patentky najdete od velikosti 36 pro obzvlášť malé ženy až po velikost 54 pro plus size zónu.

Barva má hodně

Typ naší krásy, tvar naší postavy, preference, povaha naší práce - všechny tyto faktory jsou důležité při výběru barvy jarního kabátu na druky.

Pokud rády vyčníváme z davu, jsme odvážné ženy, které rády experimentují s kombinováním různých barev, hořčičné, červené, chrpové, růžové nebo vřesové kabáty budou dokonalým typem. Pokud máte naopak rádi univerzální barvu, kterou lze kombinovat s barevnými doplňky, jako je šála, čepice, šála, kabelka nebo boty, vyplatí se zvolit neutrální barvu kabátu, která bude základem pro mnoho různých styly. Černá, béžová, šedá, šedá, tmavě modrá, ecru nebo velbloudí barvy budou proto perfektní.

Typy jarních kabátů s druky - zvolte správný střih

Nejmódnějším střihem jarních kabátů letošní sezóny s druky jsou modely po kolena. Na přední straně jsou dvě designové a praktické kapsy. Některé modely jsou vybaveny ozdobným páskem, který zdůrazňuje pas. Jak klasický jednoduchý střih nad kolena s ozdobnými druky, tak modely s páskem jsou nejmódnějšími návrhy kabátů letošního jara. Volba je na tobě. Pracovat!.

Sizes
Barva
Cena
-
pixel