14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

s kožešinou

Výběr atraktivního zimního svrchního oblečení, které poskytuje dostatečné teplo a pohodlí, je obrovskou výzvou. Většina bund věnovaných tomuto ročnímu období se vyznačuje dobrými termoizolačními vlastnostmi, ale ne s každým stylingem budou dobře fungovat. Řešením mohou být elegantnízimní kabáty s kožíškem, které vypadají skvěle jak v každodenní, tak i velmi slavnostní kombinaci.


Zimní kabát s kožešinou – jaké jsou jeho výhody?


Zimní kabáty s kožešinou jsou perfektním řešením pro ženy, které chtějí zdůraznit přednosti své postavy a vypadat stylově, aniž by obětovaly pohodlí teplého svrchního oděvu. Střih zimních kabátů má optimální délku, která pokrývá části těla nejvíce vystavené působení chladu a větru. Kabáty perfektně chrání před chladem, který by mohl zespodu pronikat pod přikrývku, a díky dekorativnímu a funkčnímu doplňku kožešiny zahřejí i ramena a krk. Jejich velkou výhodou je způsob zeštíhlení postavy. Zimní kabáty zdůrazňují pas a nezahušťují ramena, díky čemuž vám umožní vypadat skutečně žensky i pod mnoha vrstvami oblečení.


Jaké existují zimní kabáty s kožešinou?


Zimní kabáty s kožešinou jsou skutečným bohatstvím stylů a barev. Nabízíme modely s páskem, pasem a rovným střihem. Zimní kabát s kožíškem lze zapnout na praktický zip nebo zapnout na tradiční knoflíky. Můžeme zvolit i varianty s kapsami i bez nich. Nejdůležitější se však zdá být barva zimního kabátu. Ten v odstínech černé, šedé a hnědé bude nejuniverzálnější, nejelegantnější a tlumenější. Model v živé, intenzivní barvě zase efektně vynikne z davu. Každý zimní kabát s kožešinou vypadá stylově a jistě dodá kouzlo mnoha stylům. Je však třeba připomenout, že přidání kožichu je volitelné a v případě potřeby jej můžete z kabátu snadno sejmout a užívat si jeho novou verzi.

Sizes
Barva
Cena
-
pixel