14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

na zámku

Jaro je extrémně nepředvídatelné období roku. Dokáže dát krásný a slunečný den, během kterého rádi chodíme na procházky a obdivujeme padající listí. Jindy zase tak fouká a prší, že se vám nechce vylézt zpod deky. V této kategorii nabízíme jarní kabáty na zip. Toto je návrh, který stojí za zvážení pro přechodné počasí. Kabát lze snadno rozepnout, když je v něm příliš horko, nebo jej zapnout zipem, když se venku trochu ochladí. Jde o módní alternativu k tradičním kabátům se zapínáním na knoflíky nebo zavazováním páskem. Zveme vás ke kontrole našich návrhů dostupných v této kategorii.

Jarní kabát se zipem – stylové barvy na výběr

Současným trendem jsou volné a originální styly. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat mezi kabáty v módních jarních barvách. Světle a tmavě hnědé a červené jsou nahoře. V této sezóně budou obzvláště oblíbené kabáty s nestandardními spojovacími prvky. Pokud se chceme cítit přitažlivě a stylově, zvažte koupi kabátu na zip. Je to mimořádně pohodlné a funkční řešení. Kabát s tímto typem spony lze rychle zapnout nebo odepnout. To platí zejména v případě, že často ve spěchu odcházíme z domu a hledáme oblečení, které se dá nahodit. Tyto typy situací již nebudou překážkou vypadat a cítit se krásně. V letošní sezóně oblékněme kabáty v pravých podzimních barvách.

Dlouhé a krátké kabáty na jaro

Délka kabátu by měla být přizpůsobena vašim preferencím. Někteří lidé se cítí lépe v delších kabátech než jiní. Kratší kabáty jsou ideální pro teplejší dny a pro lidi, kteří často cestují autem. Dlouhý kabát je pohodlím účinného zakrytí v případě chladu nebo deště. Při konečném výběru stojí za zvážení také pohodlí. Na jaře budou módní dlouhé i krátké kabáty. V této kategorii je mnoho zajímavých modelů, které stojí za to mít ve svém šatníku.

Vzorované a jednobarevné modely

Náš internetový obchod nabízí kabáty se stojáčkem nebo límečkem. Na výběr je více minimalistických a jednobarevných modelů. Lidé, kteří nemají rádi nudu, mohou zvolit vzorované kabáty. Co dělat, aby jarní styling nebyl jednotvárný a nevybízel k vycházkám? Stojí za to vybrat si kabát v módních sezónních barvách. Zvláště dobře poslouží různé odstíny hnědé. Červená může také přinést trochu odvahy a zmatku. Když se rozhodujeme pro kabát na zip v živém odstínu, volme tlumenější doplňky. Žluté a hořčicové klobouky a šátky se budou dobře hodit k hnědým a červeným kabátům. Vzorované modely zdůrazní neobvyklý vzhled stylingu. Kabáty v tlumených barvách se budou snáze kombinovat s dalšími doplňky, jako je kabelka nebo boty. Výběr oděvu se zipem vám dává další možnost uspořádat styling, například v méně oficiální nebo sportovní edici.
Sizes
Barva
Cena
-
pixel