14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

s kapucí

Pro všechny ženy, které se chtějí v zimě nejen dobře cítit, ale také vypadat stylově, jsou vytvořeny zimní kabáty s kapucí, které ochrání nejen před chladem, ale i nepřízní počasí. Kabáty jsou vyrobeny z kvalitních látek, velké množství modelů a stylů, ze kterých si můžete vybrat, znamená, že každá žena najde řešení, které odpovídá jejímu vkusu a stylu.

Zimní kabáty s kapucí

Módní zimní kabáty s kapucí budou slušet každé ženské postavě. Některé modely jsou vybaveny funkcí nastavení pasu vzadu, což má pozitivní vliv na přizpůsobení kabátu vaší postavě. Řešení s asymetrickým zipem nejen dokonale zapadnou do aktuálních trendů, ale také opticky zeštíhlí postavu. Většina modelů má navíc v pase šňůrku, díky které postava nabude dokonalých, ženských proporcí. Zimní kabáty s kapucí jsou k dispozici v mnoha velikostech, dámy s různými typy postavy nebudou mít problém najít vyhovující velikost, aby se cítily atraktivní a pohodlné.

Zimní kabáty s kapucí, zipy nebo knoflíky

Kabáty jsou dostupné ve dvou verzích, některé modely jsou vybaveny praktickým a pohodlným zipem, jiné módními a elegantními knoflíky. Obě řešení jsou oblíbená mezi příznivci módních novinek. Kabáty na zip se perfektně hodí ke sportovním nebo každodenním outfitům. Kabáty na knoflíky se skvěle hodí na velké akce, kdy chceme vypadat vážně a elegantně. Kabáty na zip i kabáty s knoflíky jsou vyrobeny s maximální pečlivostí, aby se minimalizovalo riziko neočekávaného zaseknutí zipu nebo odtržení knoflíku od materiálu.

Zimní kabáty s kapucí a módní kožešinou

Kožešina kolem kapuce je prvkem, který nikdy nevyjde z módy. I tuto sezónu ovládnou ulice kožichy. Zimní kabáty s kapucí dokonale zapadají do aktuálních trendů. Kapuce s kožešinou nejen dodávají šarm, ale také dokonale chrání hlavu před studeným větrem a sněhem.

Zimní kabáty s kapucí - Hlavní materiál - vlna

Většina modelů kabátů je vyrobena z 80% vlny, díky čemuž poskytuje maximální pohodlí i při extrémně nízkých teplotách. Vlna je přírodní materiál, který dokonale izoluje a přitom zachovává dostatečné proudění vzduchu. Kabáty vyrobené převážně z vlny vám umožňují udržovat správnou tělesnou teplotu bez přehřívání.

Zimní kabáty s kapucí, široká škála barev

Teplé, veselé barvy uprostřed zimy? Zimní kabát s kapucí v intenzivní červené barvě vás rozveselí i v extrémně chladném a pošmourném dni. Kabáty v jemné béžové barvě jsou ideální pro elegantní, tlumené stylizace. Mezi obrovským výběrem barevných modelů najdete také řešení v barvách klasické námořnické modři, černé, melanžově šedé nebo v supermódní hořčicové barvě této sezóny.

Sizes
Barva
Cena
-
pixel