14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

s popruhem

Zimní kabáty s páskem

Moc dobře víme, jak moc je potřeba dobrý zimní kabát. Elegance a krása jsou doménou naší společnosti. Nabízíme mnoho druhů zimních kabátů s pruhy, takže jsme si jisti, že si každá žena najde to své. Záleží nám totiž na svobodné volbě a pohodlí našich klientů. Hledáte krátké a elegantní? Nebo se vám možná bude líbit délka po kolena s kožešinou? Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou kabátů.

S kožešinou nebo s límcem?

Pokud hledáte kabát, který nabízí kromě pásku i nadýchanou kožešinu, lepší místo jste nenašli. Naše pohodlně snímatelné kožichy jsou vyrobeny z umělého materiálu. Vyznačují se přirozeným vzhledem a vysokým objemem. Jsou jemné na dotek. Délka chlupů se může u jednotlivých modelů kabátu lišit, ale jedno je jisté – na každém vypadá působivě.

Naše nabídka zahrnuje také širokou škálu barevných kabátů bez kožešiny. Mají také něco speciálního. Jde o krásný a módní tvar vykrojeného límečku, který jistě potěší mnoho lidí.

Nad kolenem, nad kolenem ...

K dispozici jsou kabáty různých délek, od krátkých po dlouhé. V současné době máme kabáty následujících délek:

  • do poloviny stehna (velmi krátké)
  • do poloviny stehen
  • nad kolenem
  • ke kolenu
  • u kolen (dlouhá)

Toto je velmi důležitý aspekt, protože délka kabátu by měla odpovídat výšce majitele. Pro vysoké osoby doporučujeme dlouhé kabáty, pro nižší kratší. Svůj názor nevnucujeme, ale radíme vám: věnujte pozornost tomuto aspektu, aby kabát vypadal co nejatraktivněji. ;)

Zimní kabáty s páskem - různé barvy

Do naší nabídky jsme zařadili mnoho odstínů kabátů, abychom zajistili pohodlný výběr a možnost přizpůsobit kabát svým preferencím. Milé dámy, najdete u nás jak neutrální barvy, jako je bílá, černá a mnoho odstínů šedé, tak pastelové, výrazné a zářivé barvy.

Jemná pudrově růžová nebo pastelově oranžová (hořčice). Nebo možná broskvová nebo světle fialová? Všechny budou nalezeny.

Aby se objevila a dala o sobě vědět, bude tou nejlepší volbou výrazná dominantní červená. Nechybí ani výrazné odstíny modré a jsme si jisti, že chrpově modrá barva stojí za pozornost.

Z tmavých barev můžeme nabídnout tmavě modrou, tajemnou shnilou zelenou a smyslnou vínovou.

Můžete si vybrat barvu!

Kvalita materiálu

Dbáme na kvalitu materiálů, ze kterých jsou zimní kabáty s páskem vyrobeny. Nyní najdete dva hlavní typy: vlněné a akryl-polyesterové. Oba jsou kvalitní materiály. Jsou trvalé.

  • Směsová vlna (80 % vlna, 20 % polyester)
  • Akryl-polyester (64 % akryl, 30 % polyester, 6 % vlna)

Zimní kabáty s páskem vlněné jsou teplejší než jejich sourozenci, ale stojí za zmínku, že další výhodou akryl-polyesterových kabátů je jejich textura. Zabraňuje ulpívání nežádoucích prvků, jako jsou kočičí a psí chlupy. Je spásný nejen pro ty, kteří chtějí spojit elegantní vzhled s chlupatými přáteli. Prach může být také na obtíž, ale s našimi akrylovými / polyesterovými nátěry to již nebude takový problém.

Poznámka: Kabáty vyžadují chemické čištění, když jsou znečištěné!

Sizes
Barva
Cena
-
pixel