14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

krátký

Krátké jarní kabáty

Jaro vás překvapilo a vy stále nemáte nový kabát na toto náladové období? Nic není ztraceno! U Salme je výběr modelů, barev a stylů obrovský. Pokud přemýšlíte, jaký kabát vybrat, máme pro vás pár tipů.

Krátké jarní kabáty – co je třeba zvážit při výběru kabátu?

Vybrat ten správný jarní kabát je docela problém. Jsme zvědaví, v jakém kabátě se bude hodit k našemu obličeji a jaký střih se bude hodit k postavě. Chcete-li získat praktický a stylový kryt, je třeba zvážit několik věcí:

Všestrannost: ne každý si může dovolit koupit několik modelů kabátů pro různé příležitosti. Nejlepším řešením v takové situaci bude nákup jednoho univerzálního krytu, který se bude hodit k většině stylů a bude perfektní pro každodenní použití i pro speciální příležitosti.

Praktičnost: mluvíme zde mimo jiné o kapsách, do kterých se vejdou věci, které chceme mít vždy po ruce. Dalším užitečným prvkem výbavy kabátu je kapuce, která ochrání hlavu před větrem a deštěm. Praktickýjarní kabát je navíc patřičně hřejivý a vyrobený z materiálů odolných jarním povětrnostním vlivům. Za pozornost také stojí způsob upevnění. Na jaře, kdy mohou teplotní pruhy klesnout až k nule, se bude hodit teplý kabát, pevně uzavřený automatickým zipem nebo stylovými knoflíky.

Pohodlí: Za zvážení stojí také pohodlí při používání a správné přizpůsobení postavě. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou však nelze při výběru správného oděvu ignorovat, je otázka vkusu. V novém kabátě byste se měli především cítit jako sami sebou a dívat se v něm do zrcadla.

Elegantní krátké kabáty na jaro

Teplý a dobře střižený elegantní krátký kabát nesmí chybět v ženském šatníku. Je to kvintesence ženskosti a je nepostradatelná během jarního plyše. Ženy, které preferují elegantní styl, jej mohou nosit každý den nejen čas od času. Elegantní kabát se perfektně hodí jak k sukni, tak ke kalhotám a dobře se hodí i k různým typům obuvi, od krátkých kozaček až po delší kozačky, stejně jako vysoké podpatky.

Sportovní krátké kabáty na jaro

Přestože je kabát spojován spíše s elegantním oděvem, můžete se setkat i s jeho sportovnějšími verzemi. Pokud na denní bázi upřednostňujete volný styl a nechcete, aby vás potah omezoval v pohybu, zvolte krátký dámský kabát, který se ideálně hodí k vašemu sportovnímu stylu. Skvěle se bude hodit jako doplněk k džínovým kalhotám nebo sportovním teniskám a dokonale podtrhne celý styling.

Perfektní kabát na jaro je kombinací několika funkcí. Měl by se především hodit k vašemu osobnímu stylu a navíc by měl být praktický a odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Nabízíme jak elegantní krátké kabáty pro ženy, tak i sportovnější modely dostupné v mnoha barvách. V Salme si každá žena najde ten pravý model pro sebe.

Sizes
Barva
Cena
-
pixel