14 dní pro vrácení peněz nebo výměnu
pouze polské výrobky
náklad 1-3 pracovní dny

s límcem

Téměř každá dívka sní o oblečení podobném oblečení její matky nebo jiných dospělých žen. Díky tomu si je vědoma, že sleduje aktuální trendy a její oblečení je módní. Díky tomu si je spíše nasadí a použijí s úsměvem na tváři. A jde o to, aby oblečení chránilo před chladem a zároveň s ním dělalo dítěti radost. Dětské kabáty s límečkem jsou skvělou alternativou k běžným bundám. Dají dívkám eleganci a také dobře fungují v každé situaci.

Typy střihů dětských kabátů s límečkem

Na našich stránkách naleznete mnoho modelů dívčích kabátů s límečkem, díky kterým si slečna jistě najde svůj vysněný kabát. Límec dodává kabátům mimořádnou eleganci a rafinovanost. Jejich styl odkazuje na současnou módu. Nabízíme modely s odepínací kožešinovou štólou i bez ní. Většinou se jedná o dívčí jednořadé kabáty se zdobením, jako jsou kapsy, ale i ozdobnými poutky nebo zipy. Půvab dodávají velké ozdobné knoflíky, nejčastěji v barvě kabátu. Každý z nich obsahuje příměs vlny a často tvoří hlavní část složení použité tkaniny. Vlněné kabáty nemusí být tlusté, aby neprochladl, takže jsou pohodlnější. Přírodní tkaniny zajišťují dostatečnou ventilaci, která zabraňuje přehřívání. Díky módní úpravě kabátů a jejich složení jsou módní a hřejivou pokrývkou pro mladé dívky. Oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů, takže s jejich kvalitou můžete být v klidu. Máme i modely alpaky převázané páskem. V případě, že mladá dáma dává přednost límci, který není příliš působivý, stojí za to podívat se na styly s jejich klasickou verzí.

Různé barvy dívčích kabátů s límečkem

Dívky mají rády možnost výběru a při pohledu na kabáty nabízené naší společností si na jeho nedostatek nemůžete stěžovat. Modely pojmenované po dívkách byly vytvořeny v mnoha různých barvách. Vybrat si můžete jak klasickou černou, tak tmavě tmavě modrou nebo vínovou. Ze světlejších odstínů doporučujeme v poslední době módní barvy camel a houndstooth. V nabídce jsou modely s výraznou červenou barvou, která nemůže zůstat bez povšimnutí. Vybrat si můžete i další zajímavé barvy, jako je vřesová, růžová a zelená. Dbáme na to, aby výběr byl opravdu velký, protože jsme si vědomi rozmanitosti vkusu dívek. Dívčí vkusné kabáty s límečkem jsou oblíbené zejména díky své délce. Jsou delší než většina bund, díky čemuž dokonale chrání záda proti chladu.

Kdy nosit dětské kabáty s límečkem?

Dětské kabáty s límečkem lze nosit mnoho měsíců. Díky podšívce každého z modelů je dívky rády oblékají od podzimu do časného jara. Teplé kabáty chrání před chladem a mrazem. Některé mají i hřejivou kožešinovou pláštěnku, kterou lze v teplejších dnech snadno sundat. Vysoký podíl vlny u některých kabátů vás udrží v teple i v chladných zimních dnech. Můžeme si být jisti, že dětské kabáty jsou hřejivé, ale také lehké a pohodlné.

K čemu se hodí dívčí kabáty s límečkem?

Klademe velký důraz na to, aby prezentované svrchní oděvy fungovaly dobře za mnoha okolností. Tento roztomilý typ oděvu se hodí jak do školy, tak na větší příležitosti. Díky elegantním střihům k nim snadno obléknete šaty nebo sukni na svatbu nebo slavnostní večeři. Díky jednoduchým střihům vypadají skvěle ke kalhotám, jak džínovým, tak úzkým kalhotám. Volné střihy neruší procházky a lehké hry.

Dívčí kabáty s límečkem jsou stylové a módní svrchní oděvy, které jistě osloví každou dívku. Spousta vzorů a barev v kombinaci s vysokou kvalitou použitých materiálů je činí přitažlivými pro všechny malé zákazníky a jejich rodiče.

Sizes
Barva
Cena
-
pixel